ما معماران رِی هستیم

ساختمان های ما با چالش تعادل عملکرد و زیبایی طراحی می شوند

استودیو معماری ری فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی، و طراحی منظر شهری در سال 1381 آغاز نمود.این شرکت در راستای فعالیت حرفه ای معماری خود تا کنون پروژه‌های موفق متعددی را طراحی و اجرا کرده است که برگزیده شدن شماری از آنها در مسابقات معماری و طراحی ، کارنامه‌ای درخشان را برای تاریخچه این شرکت به ارمغان آورده است. هدف اصلی این شرکت،بالا بردن کیفیت زندگی و فضای زیستی تمام اقشار جامعه به کمک ارتقا کیفیت طراحی و ساخت و ساز است. استودیو معماری ری با بهره‌گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی-مهندسی مجرب خود. برخورداری از امکانات گسترده اجرایی و عمرانی منطبق با معیار‌های بین‌المللی و همچنین بومی سازی دانش و بکارگیری الگوهای روز معماری جهان توانسته است نقش بسزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه‌های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری وشهری داشته باشد. محور ایده ‌پردازی استودیو طراحی ری بنا بر؛ بیان انسانی یا تصویر روانی از طراحان یا کارفرمایان مستقل است.ما معماری ساختمان را به عنوان یک نمودار ساختاری روان انسان که درک می کند و به وجود می آورد تعریف کرده و در تجلی این راستا فعالیت می کنیم .

ما در رِی چه کار می کنیم

تخصص های ما

architecture

معماری

01

در سال‌های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و بروز گونه‌های متفاوت از تعامل بشری، تکنولوژی دیجیتال تاثیرات عمیقی بر روی بسیاری از جنبه‌های علمی در معماری معاصر گداشته است.در این راستا نوعی معماری بر اساس تکنولوژی دیجیتال  (Digital architecture)  خلق شده است که رابطه‌ی فعال انسان و فضای معماری را نشان میدهد.

Interior

طراحی داخلی

02

این شرکت همگام با علوم روز معماری و دکوراسیون و با توجه به اهمیت بعد روانی و شخصیتی افراد در طراحی‌های صورت گرفته و با استفاده از متد ( psychological decoration گام نوینی را در معماری و دکوراسیون داخلی برداشته است. در این روش ابتدا به تجزیه و تحلیل افراد از جنبه روانی پرداخته میشود و سپس متناسب با شخصیت، خلق و خو و تمایلات افراد و نوع کاربری محیط فیزیکیشان طراحی میشود.

planning

طرح ریزی

03

معماری تعاملی (interactive architecture) طرح کلی دیدگاهی برای آینده از طریق ترکیب و یکپارچه‌سازی تکنولوژی جدید میباشد.

.آنچه در پروژه‌های این استودیو مهم است این است که چگونه معمار میتواند آن چرا که می‌بیند و لمس میکند و یا اطلاعاتی را که دریافت مینماید . در رویکردی تعاملی فرآوری نموده تا استفاده کنندگان از فضا بتوانند زمان بیشتری را با محیط معماری اطرافشان درگیر شوند.